Ana Sayfa BIM Yazılımları ELITECAD Architecture

ELITECAD Architecture

800
2

ELITECAD Arhitecture

ELITECAD Architecture mimari tasarım programı 3 Boyut üzerinden mimari projeler oluşturmanıza olanak sağlayan bir BIM yazılımıdır.

KOLAY. HIZLI. VERİMLİ. PARAMETRİK.

3D BİNA MODELLEMEYİ BİR DENEYİME DÖNÜŞTÜREN YENİLİKÇİ 
ÖZELLİKLERE SAHİP KULLANICI DOSTU CAD YAZILIMIDIR

Metrajları olan bir 3D BIM modeli oluşturmak ne kadar sürer?
ELITECAD ARCHITECTURE ile bunu yapmak sadece 10 dk.

Neden ELITECAD Architecture?

ELITECAD Architecture, doğrudan model referansı ile sezgisel uygulamaya dayanmaktadır.

Planlardan ve ‘güzel görüntülerden’ daha fazlası

ELITECAD Architecture ile ekstra değere sahip 3B bina modelleri yaratırsınız. Yazılımımızın kullanıcı dostu olması, arka planda bir veri tabanında tüm parametrik bileşenleri otomatik olarak oluşturan modelleri hızlı bir şekilde tasarlamanıza olanak tanır. Bu parametrik yapıyı kullanarak planlayıcılar, değişiklikler üzerine yeniden hesaplamalar dahil olmak üzere ek çaba harcamadan ülkeye özgü standartlara göre değerlendirmeler ve grafiksel miktar anketleri türetebilir.

Her zaman büyük resme odaklanmak

Tek bir tıklama ile ELITECAD üzerindeki tasviri değiştirebilirsiniz – 2D, 3D, katı, gizli çizgi, tel kafes modeli veya yüksek kaliteli işleme – tercihiniz ne olursa olsun! Başka hiçbir yazılım gösterimi bizim kadar hızlı değiştirmez. Ayrıca yazılımımızda tüm detaylar, planlar, katlar ve görselleştirmeler dahil tüm model tek bir dosyada saklanmaktadır.

BIM projenize mükemmel bir başlangıç

Bina Bilgi Modellemesi, akıllı 3B bina planlaması olmadan çalışmaz. Bu ilk ama önemli adım, sonraki BIM projesinde başarınızın temelidir. ELITECAD Architecture, bunu güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Yazılımımızla BIM, Faydalı – Sezgisel – Yönetilebilir anlamına gelir.

Her zaman büyük resme odaklanmak

Tek bir tıklama ile ELITECAD üzerindeki tasviri değiştirebilirsiniz – 2D, 3D, katı, gizli çizgi, tel kafes modeli veya yüksek kaliteli işleme – tercihiniz ne olursa olsun! Başka hiçbir yazılım gösterimi bizim kadar hızlı değiştirmez. Ayrıca yazılımımızda tüm detaylar, planlar, katlar ve görselleştirmeler dahil tüm model tek bir dosyada saklanmaktadır.

Entegre VR gerçek zamanlı görselleştirme

Yazılımımızda, modelinizi uyarlama yapma olanaklarını kaybettiğiniz harici bir uygulamaya aktarmanız gerekmez. ELITECAD Mimarisindeki yenilikçi VR gerçek zamanlı görselleştirme tamamen entegredir ve modeliniz boyunca sanal gezintilere çıkma ve 2D ve 3D planlarınızla otomatik olarak senkronize edilen canlı değişiklikleri gerçekleştirme olanağı sağlar. VR gözlükleri ve oyun kumandaları kullanarak, hatta temassız hareketle kontrol planlaması bir deneyim haline gelir.

Verimli Mimari Planlama

Bireysel ve Yeterince Hızlı

Tüm projeleriniz bireyseldir, yani proje şablonları bir seçenek değil mi? Özel mimari nesnelerin zaman alıcı olması gerekmez. ELITECAD, akıllı işlevlerle benzersiz tasarımları da destekler.

Örneğin, sadece bir 2D konturu çizerek ve üzerine tıklayarak yazılım, boyutları içeren bireysel bir 3D yapı oluşturabilir. Kolay ve basit, böylece hemen ayrıntılı planlamaya başlayabilirsiniz. Bu sayfanın sonundaki video önerilerimizde bu kullanışlı fonksiyona göz atın.

Akıllı Planlama Araçları

Profesyonel mimari tasarımlar, basit bina modellerinden çok daha fazlasıdır. Yaratıcı öğelerle zenginleştirilirler ve modelleme ayrıntılarıyla etkileyicidirler. Kapılar, pencereler, cam elemanlar, çatılar, çatı pencereleri mimari planlamada kilit unsurlardır çünkü bir tasarıma bireysel karakter sağlarlar. Bazı kitaplık parçaları eklemek gerçekçi bir his sağlar ve modele hayat verir.

İyi geliştirilmiş entegrasyonlar ve otomasyonlar, yaratıcı yönü kısıtlamadan günlük işleri kolaylaştırır. ELITECAD Architecture, mimari modellerin detaylandırılması için sayısız planlama aracı sağlar. Projeler rekor sürede geliştirilebilir ve sadece birkaç tıklamayla son rötuşlar yapılabilir. Daha fazla ayrıntı Bağlantı ve Kullanılabilirlik altında bulunabilir. Video önerilerimizdeki bazı örnek işlevlere göz atın.

ELITECAD ARCHITECTURE YAZILIMI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

ELITECAD ARCHITECTURE yazılımı hakkında bilgi almak için 3E PROMİMARLIK firmasından Ahmet Erdem Duran ile irtibata geçebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz