AutoCAD 2023

Autodesk firmasının amiral gemilerinden AutoCAD 2023 piyasaya sürüldü. Kısaca AutoCAD 2023 yazılımının özeliklerine bakalım.

AutoCAD 2023 Tanıtımı

Her yerde, her zaman tasarım taslakları hazırlamak, mühendislik çalışmasını yapmak ve otomatikleştirmek için milyonlarca kişinin güvendiği 2B ve 3B CAD yazılımı

FİYATLANDIRMA

Autodesk’in resmi sitesinde yayınlanan fiyat listesi aşağıdaki resimde verilmiştir. Standart bir Autocad’ in aylık kiralaması 4.444 TL’ den başlamaktadır. Fakat, Autodesk yazılımlarını kiralamak istemeyen kullanıcılar için Kalıcı lisansa sahip CAD programlarına ulaşmak mümkün.(bkn. Ömür boyu Lisanslı CAD programları)

Güncel Autocad fiyatları için;

Fiyat Listesi

Autocad 2023

YÜKSEK FİYATLANDIRNA ALTERNATİF CAD PROGRAMLARINA YÖNLENDİRİYOR

Autodesk firmasının uygulamış olduğu abonelik sitemi, mevcut kullanıcılarını ve CAD yazılımına sahip olmak isteyenleri farklı alternatiflere yönlendirmektedir. (Bkn. AutoCAD alternatifi CAD programları).

Örneğin AutoCAD 2023 programının 1 aylık abonelik fiyatından daha düşük fiyata ömür boyu lisanslı Intersoft Intellicad yazılımınlarına sahip olabilirsiniz.(Bkn Intersoft Intellicad 2023)

AutoCAD nedir?

AutoCAD® yazılımının otomasyon, iş birliği ve makine öğrenimi özellikleriyle ekibinizin yaratıcılığını güçlendirin. Mimarlar, mühendisler ve inşaat uzmanları AutoCAD’i şu amaçlar doğrultusunda kullanır:

  • Katı nesneler, yüzeyler ve örgü objeler ile 2B geometri ve 3B modeller tasarlama ve düzenleme
  • Çizimleri karşılaştırma, nesneleri sayma, blok ekleme, çizelge oluşturma ve benzeri diğer işlemleri otomatik hale getirme
  • Eklenti uygulamalar ve API’ler ile üretkenliği maksimum düzeye çıkarmak için özelleştirilmiş çalışma alanı oluşturma
Autocad 2023

Tasarımlarınızı 2B veya 3B’de hızlandırın

AutoCAD otomasyonları ve özelleştirmeleri ile projelerinizi daha hızlı tamamlayın.

Ekipler ve cihazlar arası iş birliği sağlayın

Çizimleri masaüstü, web veya mobil cihazlarda güvenli bir şekilde paylaşın ve açıklama ekleyin.

Uygunluk ve uyumluluğu sağlayın

Yalnızca Autodesk DWG’leriniz için aslına uygunluk ve uyumluluk sağlamak amacıyla TrustedDWG® teknolojisine sahiptir.

AutoCAD 2023 ile yapabilecekleriniz

Autocad 2023

Daha verimli iş akışlarına geçin

AutoCAD’deki en yeni güncellemeler, ekip arkadaşlarınızla iş birliği yapmanıza, çizim verilerini daha hızlı toplamanıza ve tasarımları diğer Autodesk ürünlerine aktarmanıza olanak tanır.

Web ve mobil uygulamaları ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden çalışın

Tüm cihazlarda AutoCAD bağlantılı bir tasarım deneyiminin keyfini çıkarın. AutoCAD mobil uygulamasını veya herhangi bir bilgisayardan AutoCAD web uygulamasını kullanarak çizimleri görüntüleyin, düzenleyin, yorumlayın ve oluşturun.

Çalışma alanınızı özelleştirin ve AutoCAD’i daha kapsamlı şekilde kullanın

Autocad 2023

İşlerinizi daha hızlı tamamlayın. Sektöre özel araç setleri, ortak süreçleri otomatikleştirmek için API’ler ve 1.000’den fazla üçüncü taraf uygulamasıyla binlerce parçaya ve ek özelliklere erişim elde edin.

AUTOCAD 2023 YAZILMINA NASIL SAHİP OLABİLİRİM

İşyerinizde bir CAD kullanma gereksiniminiz var ise ve AutoCAD için bütçeniz yeterli değilse, diğer alternatiflere bakmanızı öneririz.(bkn. Autocad Benzeri Programlar)

CRACK/KIRIK PROGRAM KULLANIMI

Autodesk ürünlerinin Lisansız kullanımında, Autodesk License denetleyici tarafından sürekli uyarı alırsınız.. Autodesk bilgisyarlarınızın IP numarasından size ulaşarak adl işlem başlatabiliyor.

Zira, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 71. Maddesinde Korsan yazılım kullanmanın 1 yıldan 5 yıla kadar hapis adli para cezasına hükmolunur şeklinde bir ibare vardır.

SONUÇ

AutoCAD 2023 yazılımına sahip olmak isteyenler Autodesk’ in ana sitesinden satın alım işlerini gerçekleştirebiliyorlar. Fiyatları yüksek bulan kullanıclar için Autodesk Alternatiflerine bakmasını öneririz.(AutoCAD alternatifi CAD programları)

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz