Elitecad Architecture 15

ELITECAD ARCHITECTURE 15 “Yenilik, Kolaylık ve Hızlılık” sloganları ile Mimarlar ve tasarımcılar için ön plana çıkmaktadır.

BIM yazılımı olan ELITECAD ARCHITECTURE 15 Mimar ve Tasarımcıların işlerini kolaylaştıran bir çok özelliğe sahiptir.

ELITECAD ARCHITECTURE 15 yazılımının Avantajları ve kullanım alanları ile ilgili bilgiler kısaca aşağıda belirtilmiştir.

Neden Elitecad Architecture?

Elitecad Architecture 15

ELITECAD Architecture, doğrudan model referansı ile sezgisel uygulamaya dayanmaktadır.

Planlardan ve ‘güzel görüntülerden’ daha fazlası

ELITECAD Architecture ile ekstra değere sahip 3B bina modelleri yaratırsınız. Yazılımımızın kullanıcı dostu olması, arka planda bir veri tabanında tüm parametrik bileşenleri otomatik olarak oluşturan modelleri hızlı bir şekilde tasarlamanıza olanak tanır. Bu parametrik yapıyı kullanarak planlayıcılar, değişiklikler üzerine yeniden hesaplamalar dahil olmak üzere ek çaba harcamadan ülkeye özgü standartlara göre değerlendirmeler ve grafiksel miktar anketleri türetebilir.

Her zaman büyük resme odaklanmak

Tek bir tıklama ile ELITECAD üzerindeki tasviri değiştirebilirsiniz – 2D, 3D, katı, gizli çizgi, tel kafes modeli veya yüksek kaliteli işleme – tercihiniz ne olursa olsun! Başka hiçbir yazılım gösterimi bizim kadar hızlı değiştirmez. Ayrıca yazılımımızda tüm detaylar, planlar, katlar ve görselleştirmeler dahil tüm model tek bir dosyada saklanmaktadır.

BIM projenize mükemmel bir başlangıç

BIM-Bina Bilgi Modellemesi, akıllı 3B bina planlaması olmadan çalışmaz. Bu ilk ama önemli adım, bir sonraki BIM projesinde başarınızın temelidir. ELITECAD Architecture, bunu güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Yazılımımızla BIM, Faydalı – Sezgisel – Yönetilebilir anlamına gelir.

Entegre VR gerçek zamanlı görselleştirme

Yazılımımızda, modelinizi uyarlama yapma olanaklarını kaybettiğiniz harici bir uygulamaya aktarmanız gerekmez. ELITECAD Mimarisindeki yenilikçi VR gerçek zamanlı görselleştirme tamamen entegredir ve modeliniz üzerinden sanal gezintilere çıkma ve 2D ve 3D planlarınızla otomatik olarak senkronize edilen canlı değişiklikleri gerçekleştirme olanağı sağlar. VR gözlükleri ve oyun kumandaları kullanarak, hatta temassız hareketle kontrol planlaması bir deneyim haline gelir.

Elitecad Architecture ile bir Binayı 10 dakikadan kısa bir sürede tasarlayın.

ELITECAD KULLANIM ARA YÜZLERİ

Elitecad Architecture 15
Elitecad Architecture 15
Elitecad Architecture 15

BIM – Yapı Bilgi Modellemesi

ELITECAD, IFC sertifikalıdır ve parametrik bina bilgilerinin içe ve dışa aktarılmasını sağlar. BCF yöneticisini kullanarak, IFC modelindeki sorunları belgelemek ve izlemek mümkündür. Verimli işbirliği için mükemmel.

DWG-DXF

ELITECAD’in DXF/DWG içe/dışa aktarma arayüzü, sayısız ürünle son derece esnek ve yapılandırılabilir veri alışverişi sağlar. Open Design Alliance ile işbirliği sayesinde her zaman güncel.

PDF-3D

ELITECAD, kağıt boyutu tanıma ile PDF oluşturmayı destekler. Ayrıca, modeli bir CAD uygulamasına erişimi olmayan kişilerle paylaşmanıza olanak tanıyan 3B PDF dosyaları oluşturmak da mümkündür.

California.Pro

BIM2AVA, ELITECAD’deki dijital bina modelinizi veya bir IFC dosyasını California.Pro’daki BIM süreci için ticari bir bina modeline dönüştürmenize olanak tanır.

SketchUp

SketchUp içe/dışa aktarma arayüzü, sayısız kitaplık parçasına erişim sağlar. Sadece istediğiniz modelleri web’den indirin, örneğin 3DWarehouse.

Lumion

Dijital bir bina modelinden mükemmel görüntüler ve animasyonlar oluşturun. ELITECAD’den içe aktarma, olabildiğince basittir. Tek tıkla Lumion modeli ELITECAD ile senkronize olur.

3DS

3DS dosyalarının dışa ve içe aktarılması, 3D geometrinin ve 3DS Max modellerinin ve bu formatı okuyabilen veya yazabilen diğer tüm sistemlerden kullanılmasına izin verir.

Diğer Formatlara Veri akışı

Nokta bulutları, arazi verileri, Şekil, Interlis, SAT, STL, PNG, JPEG, VRML, U3D, CAD400, Gamma-Ray,…
Opsiyonel: STEP, VDA-FS, IGES2D, IGES3D, CATIA, Mucit, Pro/E

ELITECAD ARCHITECTURE 15 YAZILIMI HAKKINDA BİLGİ

ELITECAD ARCHITECTURE 15 yazılımının demosunu indirmek, fiyat teklifi almak ve daha fazal bilgi alamak için Türkiye yetkili satıcısı 3E PROMİMARLIK firmasından Ahmet Erdem Duran ile irtibata geçebilirsiniz.

Önceki İçerikEn İyi 7 CAD Programı
Sonraki İçerikIntersoft Intellicad 2022

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz